U PŘÍLEŽITOSTI  VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ PAVLA VÁCHY (22.3.-15.5. 2019) PROCHÁZKA S PANEM SUDKEM VYHLAŠUJEME FOTOGRAFICKOU SOUTĚŽ NA TÉMA "KRÁSA (NE)OBYČEJNOSTI"

SOUTĚŽ BUDE VYHODNOCENA KONCEM ZÁŘÍ A V ŘÍJNU SE USKUTEČNÍ VÝSTAVA VÍTĚZNÝCH PRACÍ V GALERII VK37. Soutěž je otevřena pro všechny fotografy bez rozdílu vyznání (myslíme vyznání fotografického-tedy digitální i analogové), bez rozdílu věku, amatéry i profesionály. Cílem soutěže je ukázat, že i dnešní fotografové vidí, umí nacházet krásu v nejprostších věcech, ve svém nejbližším okolí. Tradice a dílo velkých fotografů naší historie, Sudka, Funkeho, Medkové a Háka nejsou jen historií a zůstávají inspirací i pro dnešek. Ukazují, že pro světovou fotografii není třeba jezdit za exotikou daleko do světa, ale že může vzniknout ve vaší ulici nebo za vaším oknem. Stačí pozorně vnímat svět kolem sebe.

Do 15. 9. 2019 zasílejte tištěné papírové fotografie od formátu minimálně 18x24 cm na adresu GALERIE VK37, Purkyňovo náměstí 228,  278 01 Kralupy nad Vltavou, nebo je můžete osobně zanést v otvíracích hodinách do galerie. Fotografie mohou být různého formátu, černobílé i barevné a jejich počet není omezen. Přijímáme pouze fotografie nezarámované. Fotografie musí být bez digitálního zásahu do kompozice obrazu – jde o čistě fotografické vidění skutečnosti. Uvítáme, pokud zašlete fotografie i v digitální podobě pro potřeby propagace následné výstavy v galerii. V zásilce prosím uveďte jméno autora, telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Fotografie posoudí odborná porota, ve které budou zastoupeni fotografové, výtvarníci i publicisté a hlavním kritériem je naplnění tématu soutěže.

 

© Copyright galerievk37